Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0