Titles you rated
Hunter KillerRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5- Survival FamilyRated ★ 3.5
As Far As My Feet Will Carry MeRated ★ 5.0
Adrift in TokyoRated ★ 5.0
Lego Marvel Avengers: Mission DemolitionRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
A Diamond in the RoughRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5