Titles you rated
SolarisRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
How to Be SingleRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0