Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0