Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Orphan: First KillRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 3.5
K.O.Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
PreyRated ★ 2.5
Evil DeadRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0