Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0