Movies
Ratings
277
Death Note: The Last NameRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
21Rated ★ 2.0