Series
Ratings
72
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.0