Movies
Ratings
152
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 2.0