Movies
Ratings
337
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Onmyoji: The Yin Yang Master IIRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Interstellar WarsRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0