Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0