Movies
Ratings
529
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
My WayRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0