Series
Ratings
42
WandaVisionRated ★ 1.0
Loki Season 1Rated ★ 1.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 1.0
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
High School Musical: The Musical - The Series Season 1Rated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0