Titles you rated
Someone You LovedRated ★ 3.5
9 SongsRated ★ 2.0
QueerRated ★ 3.5
MariaRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside meRated ★ 1.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
PawnRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Red EyeRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
OfficeRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.5