Movies
Ratings
550
Instant FamilyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0