Titles you rated
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
My DaemonRated ★ 5.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.5
Ranking of KingsRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 1.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0