Titles you rated
CloverfieldRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Daylight's EndRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5