Series
Ratings
20
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5