Series
Ratings
57
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 0.5
HeartstringsRated ★ 0.5
Doctor StrangerRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5