Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
American History XRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
JaneRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0