Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.5
Your LetterRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 2.5
Death ProofRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5