Movies
Ratings
24
If OnlyRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0