Movies
Ratings
165
Baahubali: The BeginningRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Asako I & IIRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 5.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 4.0
My TeacherRated ★ 2.5
NarratageRated ★ 0.5
Innocent ThingRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 2.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 2.0
NerveRated ★ 1.0
DetachmentRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
All About My WifeRated ★ 3.5