Titles you rated
BreathlessRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5