Series
Ratings
49
The PacificRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0