Movies
Ratings
37
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
MartyrsRated ★ 0.5
Love LetterRated ★ 4.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5