Titles you rated
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The First OmenRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0