Movies
Ratings
427
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
TrapRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 3.0