Movies
Ratings
20
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0