Movies
Ratings
139
The Last BlossomRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0