Movies
Ratings
168
KOKUHORated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
ThelmaRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5