Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0