Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
TitansRated ★ 2.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Dear White PeopleRated ★ 3.0
The PoliticianRated ★ 3.0
The PoliticianRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
YouRated ★ 2.0
MindhunterRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0