Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 1.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5