Series
Ratings
21
Full HouseRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5