Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0