Movies
Ratings
289
Blood and TiesRated ★ 1.5
SecretRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0