Movies
Ratings
65
La La LandRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 3.5
Partly CloudyRated ★ 5.0
La lunaRated ★ 5.0