Titles you rated
- SkinsRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0- Me and Mrs JonesRated ★ 4.0
- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5