Titles you rated
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Shin DonRated ★ 2.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5- BodyguardRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0