Movies
Ratings
80
WhiplashRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.0
Red CarpetRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 4.5
HeroRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 1.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0