Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0