Series
Ratings
33
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Skam France Season 4Rated ★ 3.0
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
AnoneRated ★ 4.0
History of Swear WordsRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
The UntamedRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0