Titles you rated
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
The PiperRated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
R2B: Return to BaseRated ★ 1.5
A MuseRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 3.5