Titles you rated
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0