Titles you rated
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0