Movies
Ratings
242
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Troll HunterRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Last Witch HunterRated ★ 2.5
Project AlmanacRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The GiftRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0