Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Beyond the CloudsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.5
NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 3.0