Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 0.5
The K2Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0