Movies
Ratings
549
Don't BreatheRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5